دوره های TESOL TTC ویژه مدرسین

موسسه شکوه دورهای تربیت مدرس( TTC ) خود را جهت  تکمیل کادر اساتید زبان برای تدریس گروهای سنی مختلف کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان این موسسه به صورت دوره ای با بهره گیری از اساتید متخصص در رشته آموزش زبان انگلیسی و دارای گواهینامه تربیت مدرس از دانشگاه کمبریجCELTA /DELTA  برگزار می کند.

برای شرکت در این دوره ها بعد از گذراندن ازمون کتبی و مصاحبه، از داوطلبین برای شرکت در کلاسها دعوت به عمل می آید. دوره فشرده تربیت مدرس زبان شکوه شامل موارد تئوری و بخش عملی خواهد بود. مدت زمان این دوره ۳۰ ساعت خواهد بود که اکثر آن صرف دوره های تئوری در خصوص مبانی تدریس خواهد شد. هر داوطلب می بایست دو جلسه ۱۵ دقیقه ای تدریس تمرینی را در طی این دوره ارائه دهد.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

این دو جلسه  بنا به در خواست و انتخاب مدرس دوره و براساس چارت آموزشی خواهد بود، که به ان TP می گویند و به عنوان DEMO دوره تربیت معلم ( TTC ) آموزشگاه شکوه محسوب می شود . پس از پایان دوره در صورتیکه  هیات داوران  و مدیر آموزشی تائید کردند که فرد مورد نظر از لحاظ تدریس مطابق استاندارد های آموزشی شکوه می باشد، وی وارد سیستم موسسات و شعب شکوه شده و دوره آموزش در حین خدمت  را می گذراند و در کلاسهای اساتید زبان مومسسه شرکت می کند تا با نحوه تدریس آنها به صورت حضوری و کاربردی آشنا شود . این دوره با توجه به شرایط تدریس خود داوطلب می تواند بین یک تا سه ترم باشد.

مدرک این دوره فقط به کارآموزانی که کل دوره را با موفقیت سپری کنند اعطا خواهد شد.

یکی از معتبرترین مدارک بین‌المللی آموزش زبان به غیر انگلیسی زبانان است که با ارائه مدرک رسمی از آمریکا توسط تنها نماینده رسمی گروه آموزشی MEG در ایران برگزار می‌شود. دوره TESOL در دو سطح زیر برگزار می‌شود:
  • مدرس بین‌المللی زبان انگلیسی و
  • مربی تربیت مدرس زبان انگلیسی


شرایط حضور در دوره:
حداقل سن بالای ۱۸ سال
علاقمند به تدریس
توانایی فیزیکی جهت تدریس

دارنده مدرک TESOL قادر به تدریس در کلیه آموزشگاه‌های جهان در تمامی سطوح است.
این مدرک نشان‌دهنده کسب مهارت‌های استاندارد جهانی لازم جهت تدریس است.